MBA Právo pro manažery

Executive MBA Právo pro manažery

Partneři portálu:

Dotace, strukturální fondy
Zajistíme vám dotace na zateplení z programu Zelená úsporám. Zpracujeme vám energetické audity, poskytneme poradenské služby.

Optimalizace webových stránek (SEO), PPC kampaně, marketing
Kvalitní optimalizace dostane Váš web na přední místa ve vyhledávačích. Nabídka SEO, poradenství a profesionálního marketingu.

Schody, schodiště, zábradlí
Vzorkovna SCHODY & SYN je pražským prodejním místem výrobní společnosti J.A.P. Tato společnost nabízí stahovací schody, interiérová a exteriérová točitá schodiště, segmentová a kombinovaná schodiště.

Advokátní kancelář, patentová kancelář
Komplexní prosazování práv duševního a průmyslového vlastnictví, obchodní a občanské právo, korporátní právo, patenty a užitné vzory. Zajišťujeme přihlášení nové ochranné známky v ČR, EU a ve všech zemích světa.

Bazény, zastřešení bazénů
Prodáváme bazény různých tvarů a typů: fóliové, plastové, betonové a další. Poradíme vám se zastřešením bazénů i s jejich údržbou. V naší nabídce jsou také tepelná čerpadla, odvlhčovače a vířivky a čistírny odpadních vod.

Zábradlí, schody, schodiště
Prodej nerezového zábradlí stavebnicového systému, různých typů schodů a schodišť a pouzder pro posuvné dveře.

Audit nemovitostí, reality
Komplexní služby v oblasti posuzování staveb, nemovitostí, komerčních budov a rodinný domů. Zpracování celkové analýzy a energetického auditu včetně technického posudku.

Zabezpečovací systémy
Zabezpečovací systémy pro ochranu majetku a objektů. Zabezpečovací systémy Paradox, kamerové zabezpečovací systémy, vstupní docházkové systémy, telefonní ústředny.

Zasouvací dveře, posuvné dveře, stavební pouzdra
Nabídka jednoduchých i dvojitých typů stavebních pouzder pro zasouvací dveře. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní oceli a chrání dveře uvnitř zdi.

Dálkové studium, maturita dálkově, nástavbové studium - hotelová škola Praha
Nabízíme denní i dálkové studium v oborech Hotelnictví, Cestovní ruch, Podnikání, Gastronomie a Kuchař-číšník. Indviduální přístup, moderně zařízené učebny.

Dřevěné dveře, zárubně, nábytek
Vzorková prodejna několika truhlářských dílen nabízí zaměření, výrobu, dopravu a montáž dveří, zárubní, schodišť, nábytku a bytových doplňků. Vše z kvalitního masivu.

Hotel Zlatý Lev Žatec
Pohodlné a kvalitní ubytování ve městě Žatec, to je hotel Zlatý Lev.

Parfémy
Dodáváme parfémy a kosmetiku světových značek velice levně.

Identifikační náramky, identifikační pásky
Dodáváme identifikační náramky a identifikační pásky z tyveku a vinylu v široké barevné škále.

Rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelny
Stavební firma Rekonstrukt nabízí rekonstrukce a renovace bytů, bytových jader a koupelen. Provádí renovace a zateplení fasád.

Dotace, stavební inženýring, projekce, audity, energetika
Společnost Countes Company, s.r.o., poskytuje komplexní služby v oblasti dotací, energetiky, stavebního inženýringu, projekce a poradenství. Mezi její klienty patří význačné stavební a technologické společnosti. Garantujeme profesionální servis a přístup.

Stavby Chomutov, novostavby, rekonstrukce rodinných domů
Firma Petr Melka - M & M Stavitel poskytuje služby v oblasti novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, stavebních prací a projekce dokumentace.

Plastová okna
Firma Oknoplast - Group prodává plastová okna a dveře již od roku 1994. Dále se specializuje na prodej a montáž hliníkových oken a dveří, zimních zahrad, zateplení, žaluzií a teras.

Plastická operace, liposukce, stomatologie
Klinika GHC Praha poskytuje komplexní péči: všeobecnou a plastickou chirurgii, plastické operace, liposukci, stomatologii. Nabízí širokou škálu zákroků z oboru plastické chirurgie, ať už je to plastická operace víček, nosu, rtů, facelift nebo zvětšení prsou.

Preventivní zdravotní prohlídky
Preventivní zdravotní prohlídky umožňují případnou nemoc podchytit už v samém začátku a významně snižují riziko vzniku různých nebezpečných chorob.

Zateplení, vytápění, rekonstrukce, dotace
Projekt Moje úspora nabízí komplexní služby v oblasti zateplení a revitalizace rodinných a bytových domů. Poradíme vám, jak účinně snížit své náklady na budoucí provoz svého bydlení a podnikání prostřednictvím vhodných opatření v rámci revitalizace svého objektu.

London Business Club
London Business Club je místem pro vzájemné poznávání, výměnu názorů a zkušeností. Podporuje osobní i profesní růst. Svým členům poskytuje zajímavé výhody.

LLM pro neprávníky
London International Graduate School (LIGS) poskytuje čtyřsemestrální program Master of Laws (LLM) pro účastníky, kteří si chtějí rozšířit povědomí o oblasti práva z praktického pohledu. Je určen absolventům vysokých škol neprávního zaměření nebo absolventům středních škol s manažerskou praxí.

MBA Marketing a komunikace
Hlavním cílem programu MBA Marketing a komunikace je zajistit jak obecnou, tak i odbornou průpravu (teoretickou i praktickou) pracovníků nejen komunikačních a public relations pracovišť.

MBA Personální řízení
Cílem vzdělávacího programu MBA Personální řízení je rozšířit odborné znalosti účastníků v oblasti řízení lidských zdrojů. Kromě všeobecných manažerských předmětů jsou hlavní součástí specializované předměty, jako např. Plánování a rozvoj lidských zdrojů, Získávání a výběr nových zaměstnanců, Firemní kultura atd.

Interactive Online MBA česky
Interactive Online MBA byl vyvinut a otestován v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti profesního vzdělávání a využívá nejmodernější komunikační prostředky (e-learning a další). V kombinaci se studentským systémem umožňuje vzdělávat se v kteroukoliv denní či noční dobu a z jakéhokoliv počítače připojeného na Internet.

Zubní rovnátka
Léčíme vady jednotlivých zubů i celého chrupu. Nerovnosti zubů je možné upravit pomocí rovnátek. Provádíme korekce mezičelistních vad.

Padání vlasů
Klinika GHC nabízí svým klientům konzultaci s lékařem v rámci tzv. vlasové poradny. První konzultace je ZDARMA. Lékaři stanoví další postup léčby, který může být medicínského i nemedicínského charakteru.

Kavitace
Kavitace je metoda, která slouží k formování postavy. Používá se na břicho a boky, stehna, hýždě a nohy. Doporučuje se kombinace kavitace s vacupressem a lymfodrenáží.

Executive MBA Management
Specializace Executive MBA Management je zaměřena na posílení manažerských znalostí a dovedností využitelných v praxi.

Fotovoltaické panely, solární panely
Naše společnost GS Energy, s.r.o., dodává fotovoltaické panely na malé, střední a velké projekty v České republice a Slovenské republice. Nabízíme vám kompletní vyřízení veškerých administrativních povolení i samotnou realizaci fotovoltaické elektrárny na klíč.

Dřevostavby
Společnost Nice Wood se specializuje na kvalitní dřevostavby a montované stavby. Nabízíme vám jak klasické domy, tak bungalovy, které jsou určeny do klasické zástavby rovinatého nebo mírně svažitého terénu.

Čistírny odpadních vod
Nabízíme vám čistírnu odpadních vod pro rodinné domy, penziony, provozovny, chalupy a další.

Interiérové dveře
Nabízíme interiérové dveře včetně atypických řešení, protipožárních a vstupních bezpečnostních dveří do bytu, v mnoha modelech i dekorech. Poradíme s výběrem a rádi pomůžeme i se samotnou realizací.

Průmyslové prostředky pro čištění a odmašťování
Prodáváme vysoce účinné čisticí a odmašťovací prostředky značky Simple Green, které jsou biologicky odbouratelné, s nízkým obsahem VOC.

Marketing na internetu, reklama
Nabízíme vám internetový marketing a poradenství, optimalizaci webových stránek, vedení reklamních kampaní.

Autoškola Praha – autoškola pro handicapované
Naše Autoškola Praha se vyznačuje individuálním přístupem ke svým klientům. Připravili jsme pro vás různé akce a slevy. Pro studenty máme výhodný splátkový kancelář.

Rekonstrukce na splátky
Naše společnost vám zprostředkuje vyřízení půjčky na rekonstrukci bez poplatků a navíc vám nabídne optimální způsob financování.

Vizualice bytových a rodinných domů
Společnost Countes Company nabízí komplexní zajištění projektů a realizací pro stavby domů, vizualizaci interiérů a exteriérů.

Projekty rodinných domů
Nabízíme zpracování projektů rodinných a bytových domů, projektové dokumentace, položkových rozpočtů.

Vyklízení
Provádíme vyklízecí a bourací práce v Praze a okolí.

Parfémy Star
Nabízíme originální značkové parfémy. Parfémy a kosmetiku doručujeme po celé České republice. Ke každému nákupu vzorek značkové vůně zdarma.

Liposukce
Klinika GHC Praha používá šetrnou metodu vibrační liposukce. Tato metoda snižuje pooperační bolestivost a zkracuje dobu rekonvalescence.